Кві 082011
 

Надійшла відповідь на запит до спікера ВРУ В.Литвина про надання звіту за виконання кошторису ВРУ за 2010 рік.

Надійшла, але не від самого Литвина, як те мало б за логікою бути, а від керівника Апарату ВРУ пана В.Зайчука.

Скан документа – внизу, а за цим лінком http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2255-17 ви можете знайти власне кошторис і порівняти, чи можна вважати ту “інформацію про виконання кошторису” належною відповіддю на запит про повний звіт. Як бачимо – велика кількість ну дуже цікавих статей кошторису просто “обійдена увагою” і, напевно, не випадково.

Втім, до самого В.Зайчука претензій нема – навряд чи така “усічена” відповідь є його власною ініціативою, а не ініціативою керівництва ВРУ. Тому В.Литвин за місяць (тобто з набранням чинности нового інформаційного законодавства) отримає нового запита про надання звітів за 2010 та 2011 рік – отримає з переспективою суду у разі ненадання повної інформації (про попередній суд з “неосудною”, як виявилося, ВРУ див. тут: https://maidanua.org/static/mai/1302088190.html)

Принагідно, нижче від відсканованої відповіді з ВРУ, дивіться оприлюдненого “Українською Правдою” (http://www.pravda.com.ua/articles/2011/04/7/6087126/) прецікавого документа про парламентських марнотратників. Про це у наданій офіційній “інформації” чомусь ані слова. І це не дивно.

вру-інфа про звіт кошторисний-1.jpg
вру-інфа про звіт кошторисний-2.jpg
35f25f2-avia1.jpg
42452d3-avia2.jpg
4fde959-avia3.jpgPrint Friendly, PDF & Email

  2 коментарі to “Верховна Рада напів-надала напів-інформацію”

  1. “Наші” обранці узаконили нам збільшення оплати при перевершенні нами норм споживання електроенергії, води тощо. Не потрібний Україні Литвин – не дає команди припиняти видачу безкоштовних квитків депутатам при використанні ними норми в 26800грн. “Бідні” депутати дотуються і в їдальні! 3 600 000грн!
    Потрібна детальна інформація по кожній статті витрат. Чому законотворча діяльність і інститут законодавства фінансуються окремо?…

  2. Прохання економістам підрахувати коефіцієнт корисної дії цього механізму, що зветься ВР. По результатам діяльності цю контору кнопкодавів народний референдум давно б відправив на звалище.