Чер 112009
 

Верховна Рада України в особі голови Комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльности ВРУ пана О.Єфремова повторно відмовила у наданні кошторису ВРУ.

“Кошторис будь-якої установи, організації є її внутрішнім документом”, – авторитетно стверджує п.Єфремов у листі №04-32/10-1089 від 22.05.09, – “…діяльність Верховної Ради України широко висвітлюється телеканалом “Рада”, газетою “Голос України”, іншими центральними та місцевими засобами масової інформації, друкованими та електронними виданнями”.

Крім того, пан Єфремов зазначив (або йому зазначили у тому, що він підписав), “що при написанні звернення необхідно було послатись на той нормативно-правовий акт України, що передбачає надання внутрішніх документів підприємства, установи, організації приватним особам для використання в особистих цілях, якими Ви керувались”.

Коментарі такі:

1. Якщо кошторис дотепер не оприлюднено, значить мабуть діяльність ВРУ все ж висвітлюється недостатньо “широко”, чи не так?

2. Якщо кошторис приховують від суспільства, значить в ньому напевно є що приховувати. Або соромно показати.

3. “При написанні звернення” ні на що не “необхідно було послатися” бо по-перше, звернення не було, а був запит, а по-друге, ні пан Єфремов, ні весь його Комітет нічого подібного у законі не знайдуть.

4. Зрозуміло, що буде суд. А можливо, цього разу і не тільки.Print Friendly, PDF & Email