Січ 232010
 

Міністерство палива та енергетики України врешті надало відповідь на кількамісячної давнини запит про відомчий перелік правових актів, що мають гриф обмеженого доступу “для службового користування”.

Примітно, що лист (№16/4-71), підписаний директором Департаменту кадрової політики та організаційно-документального забезпечення п.І.Прокоменком, датовано 26.11.09 (тобто ніби рівно за місяць після дати запиту), але от надіслано, про що промовисто каже поштовий штемпель, лише 21.10.01, тобто з вельми значним порушенням передбаченого законом терміну відповіді на запити.

По-друге, примітним є і зміст:

“Мінпаливенерго не формує перелік актів, які мають гриф обмеженого доступу”
– при тому ніби незрозуміло, що ми якраз і просили сформувати такий перелік.

І далі:
“Крім того […] постановою КМУ від 27.04.06 №583 затверджено Концепцію Єдиного реєстру правових актів та інших документів СНД. Згідно її положень правові акти та правові документи, які містять відомості обмеженого доступу, уносяться до спеціального розділу Єдиного реєстру з відповідним грифом секретности. Види зазначених документів і порядок їхнього унесення до Єдиного реєстру визначаються відповідними органами згідно з правилами діловодства стосовно документів обмеженого доступу”

Тобто все діло в “СНГ”? Розглядатимемо як ще одне свідчення, скажімо м’яко, некорисности структури.Print Friendly, PDF & Email