Бер 052011
 
На наш запит стосовно подій у Верховній Раді України стосовно порушення голосуваня під час змін до Конституції, Генеральна Прокуратура та Апарат Верховної ради написали що це не їх компетенція вирішувати питання порушення Кримінального кодексу та Регламенту Верховної Ради України.
Ні хто нічого не робить але ми з своїх податків їм виплачуємо зарплатню.
Вони зневажають Конституцію. Вони плюють на закони України. Вони вправно пишуть “відписки”. І що із цим робити?


Print Friendly, PDF & Email

  7 коментарів to “Вони зневажають Конституцію. Вони плюють на закони України. Вони вправно пишуть “відписки”. І що із цим робити?”

 1. такі листи, де бісером сиплять номера статей та перелік законів, отримувала не один раз. Читаючи їх мене не покидає двояке відчуття. По -перше, що вони (автори таких відповідей) намагаються довести перед усім самим собі, що вони розумні і знають закони. А по -друге тебе посилають куди подали, а причину ти вже обирай сам.

 2. Я вважаю, що ми маємо розпочати громадську кампанію з примусу депутатів до особистого голосування. Судячи з реакції людей – це об`єднає дуже різні верстви населення.

  Також запрошую читати бурхливу і повчальну дискусію на фейсбуці, яку викликала ця публікація.

  http://www.facebook.com/natalka.zubar/posts/172438106136904

 3. до кампанії з примусу до особистого голосування треба ще додати паралельну кампанію – з примусу до відповіді по суті, замість тупого переліку статей (той перелік доречний хіба що примітці: використані такі і такі статті такого і такого закону).

  здається, вимоги відповідати по суті містяться у новому законі про доступ до публічної інформації.
  але як вони втілюватимуться на практиці – величезне питання

 4. Ще раз довели, що наші слуги народу не несуть ніякої відповідальності, а кому потрібен безвідповідальний виконавець?

 5. @ Наталка Зубар
  Правильно пані Наталю,але що робити? Як розпочати більш активні дії?

 6. Складається враження, що все вирішують лідери фракцій і кажуть, як голосувати. Так вибирати тоді до парламенту 5 чоловік, виділити їм кабінет з м*якими стінами і матами, а залу віддати під цирк!
  Треба виходити на вулиці…

 7. Що робити?
  1. Для початку всім долучитися до бомбардування ВР запитами. Відповіді оприлюднювати і поширювати, з масивом відповідей йти до суду. Відмовлять всі українські суди – подавати в евросуд з прав людини, там реально виграти.
  Ось зразок запиту на комітет Макеєнка http://maidanua.org/static/mai/1298972875.html
  2. Додавити телевізійників. щоб зробили якісний відеоролік з депутатами-піаністами, ті ролікі що є поганої якості і закороткі. Озвучити ролік англійською і може іншими європейськими мовами і поширити за кордоном. Наші все ще озираються на закордон. Я про цю ідею говорила з ФБ-нардепами, всі обіцяли поговорити з журналістами, а віз і нині там. Долучайтеся і дотисніть знайомих журналістів.
  3. Думати над креативними ідеями для акцій протеста. Як висміяти це так, щоб це пішо в маси. Придумати хороше погоняло для цього явища, бо вже і кнопкодавами їх звати не можна, оскількі і на кнопки самі не давлять.
  4. Пропонувати свої ідеї.