Вер 072009
 

Як ми раніше повідомляли (http://maidanua.org/static/news/2009/1244724843.html), Верховна Рада України двічі відмовила у задоволенні інформаційного запиту про надання копії свого кошторису, затвердженого постановою Верховної Ради України від 20.02.09 №1035-VI.

Відтак сьогодні до Окружного адміністративного суду м.Києва було подано відповідного позова до Верховної Ради України, з вимогою визнати бездіяльність ВРУ щодо ненадання запитаної інформації протиправною та зобов’язати ВРУ протягом місяця з дня набрання чинности рішенням суду надати зазначений кошторис у письмовому вигляді.

Тож далі буде. А приховують тільки ті, кому є що приховуватиPrint Friendly, PDF & Email

  2 коментарі to “ВРУ відповість у суді за відмову надати свій кошторис”

  1. Ви правильно робите, що звертаєтеся до суд із таким позовом. тим більше, що досвід перемоги журналістів над чиновниками є. аналогічний позов виграла газета “Дело”. Але необхідно ставити питання і перед Головою ВРУ щодо звільнення посадових осіб, які , в порушення вимог закону не надають журналістам інформацію. Вони державні службовці, і не повинні порушувати закон апріорі,інакше їх потрібно звільняти. Одного звільнять і буде приклад всій країні. Але потрібно вимагати і звіт про виконання кошторису. а головне, що ховають чиновники, так це інформацію про закупівлю товарів і послуг , які здійснюють без тендеру і в одного покупця. Якщо почитаєте списки, то побачите стільки, що буде достатньо зрозуміти де можна зекономити державних коштів. http://kostenko.ua/?p=16