Січ 272010
 

Юристу МО ІПЦ „Наше право” п. О. Ващук

м. Львів, вул. Газова, 36/1, оф. 22

Копія:        Голові Галицької районної адміністрації п. і. Маруняк

Шановна Оксано Леонідівно!

На Ваше звернення від 24.12.2009 року № 102 (згідно штампу відділу адміністративних послуг адміністративно-господарського управління № 2-14639 від 24.12.2009 року) повідомляємо наступне.

Згідно статті 9 Закону України „Про інформацію” всі громадяни, юридичні особи і державні органи мають право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення та зберігання відомостей, необхідних їм для реалізації ними своїх прав, свобод і законних інтересів, здійснення завдань і функцій.

Право на інформацію забезпечується, зокрема, обов’язком органів державної влади, а також органів місцевого і регіонального самоврядування інформувати про свою діяльність та прийняті рішення.

Вважаємо відмову Галицької районної адміністрації в наданні інформації щодо роботи Галицької районної адміністрації Львівської міської ради з інформаційними запитами, запитами про отримання інформації, зверненнями громадян про отримання інформації на інформаційний запит МО ІПЦ „Наше право” № 1 від 01.10.2009 року необґрунтованою.

Відповідь на інформаційний запит МО ІПЦ „Наше право” щодо отримання інформації повинна бути надана Галицькою районною адміністрацією Львівської міської ради у строки, передбачені Законом України „Про інформацію”.

Відповідно до статті 47 Закону України „Про інформацію” порушення законодавства України про інформацію тягне за собою дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно з законодавством України.

Відповідальність за порушення законодавства про інформацію несуть особи, винні у вчиненні таких порушень, як, зокрема, необгрунтована відмова від надання відповідної інформації.

Лист ( *rtf )Print Friendly, PDF & Email

  1 коментар to “До лав правозахисників долучився Львівський міський голова!”

 1. Треба менше красти, люди ж бачать!
  Від авіакомпанії “Авіалінії України” – залишилась назва. Ними покомандували вихідці лазаренківсько-тимошенківського ЄЕС-Авіа O.Давидов з О.Овчінніковим, які тепер БЮТ призначила керувати всією ЦА України. Державне авіапідприємство “Львівські аівіалінії” розікрали на більш 50 млн. грн. КРУ вимушена була визнати розкрадань більше 16 млн.грн. за 1.5 роки з 01.01.2008р. Керувати призначають аферистів без освіти та обов’язкових конкурсів для керівників держпідприємств. З останнім – Д.Чевердюком, взагалі абсурд. Його приватні авіакомпанії ТзОВ “Вега” та “Сіріус” (Ів.-Франківськ) мають позови до державного авіапідприємства з претензіями на суму >10,5 млн. грн. за укладеними заздалегідь збитковими для державного авіапідприємства угодами. В 2007 році вкрали 302000 грн. за підробним виконавчим листом, ніхто й не шукає… Виник конфлікт інтересів, мстять: разом з продажними суддями та прокуратурою розправляються з Вільною профспілкою ІТП ДАП “Львівські авіалінії”, бо заважає красти. Звільнені з роботи всі виборні члени профспілки… Помстились навіть голові профспілки Володимиру Вересу, що має статус репресованого (дитина-політв’язень, народився на Колимі в репресованих батьків). Державне авіапідприємство розкрадають у змові з продажними суддями та прокурорами…
  Що БЮТ, що “регіонали”, – це розкрадання державного майна, брехня і демагогія. Одна шайка.
  Зверталися до СБУ, “гаранта” Конституції, – безрезультатно. Президент взагалі відсторонився.
  “Бандитам тюрми”- пустий звук.

  http://www.aviation.com.ua/forum/viewtopic.php?t=6670

  vpitp@ukr.net