Вер 012009
 

01.09.2009 — “ГУРТ”

2 вересня о 13.30 в УНІАН (Київ, вул. Хрещатик, 4) в рамках проекту “Права людини” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” відбудеться презентація висновків, пропозицій та рекомендацій, підготовлених фахівцями Центру громадської експертизи щодо законодавчого регулювання та фінансування діючої сьогодні системи соціального захисту.

Буде представлено результати аудиту діючої системи пільг, соціальних виплат та соціальних послуг, які фінансуються за рахунок державного бюджету та позабюджетних фондів соціального страхування, що був проведений в межах виконання проекту “Новий погляд на систему соціальних прав та соціальних гарантій громадян України”.

Зокрема на прес-конференції будуть висвітлені такі питання:

  • Чи ефективні діючі механізми соціального захисту наслення (116 категорій пільговиків, 125 видів пільг та 60 видів соціальних виплат)?
  • Куди витрачаються колосальні за обсягом бюджетні ресурси (від 19 до 49 млрд. грн. тільки на фінансування пільг та 29% ВВП на соціальну сферу загалом)?
  • Чи відчувають себе наші громадяни дійсно соціально захищеними (більше 16 млн. громадян, які мають право на різного роду пільги та соціальні виплати)?

У прес-конференції приймуть участь:

  • Голова правління, директор проекту “Новий погляд на систему соціальних прав та гарантій громадян України” Любомир Чорній.
  • Директор економічних проектів, експерт проекту “Новий погляд на систему соціальних прав та гарантій громадян України” Ольга Романюк.
  • Директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” Роман Романов.
  • PR-менеджер Міжнародного фонду “Відродження” Анастасія Гринько.

Адреса: вул. Хрещатик 4, конференц-зал
Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.


ПЗ: Докладніше з анонсом події можна ознайомитись у спеціальному розділі сайту “Майдан” “Влада і Суспільство”Print Friendly, PDF & Email