Бер 282010
 

Протягом 5 місяців , з жовтня 2009р. громадська організація «Територія успіху» проводила моніторинг доступу до інформації в регіонах України, де проводиться видобуток та збагачення урану. 8 Квітня 2010 р. в Кіровограді  відбудеться  міжрегіональна конференція «Доступ до екологічної інформації»,   присвячена  обговоренню даної  проблеми.

На території  Кіровоградської області розташовані самі великі в Європі родовища урану. В Дніпропетровській області займаються  збагаченням урану.  Порушуючи вимоги міжнародного та  українського законодавства, органи влади не поспішають інформувати населення цих областей про  вплив на навколишнє середовище даних промислових об’єктів.

В процесі проведення моніторингу було досліджено рівень пасивного та активного доступу до екологічної  інформації, рівень потреби населення в отримані цієї інформації.

На конференції «Доступ до екологічної інформації»  пропонується обговорити  результати проведеного дослідження.

Захід відбудеться в Кіровограді 8 квітня 2010р. (місце та час буде повідомлено додатково).

До участі у конференції запрошуються представники органів влади, громадських організації, журналісти, екологи, громадяни.

Для того щоб прийняти участь конференції потрібно заповнити форму заявки додану нижче та надіслати за адресою: teritoriy_ing@i.ua або   teritoriy@i.ua до 5 квітня  2010 р. (до 17.00).

Організатори відшкодовують вартість проїзду (автобус, потяг купейний вагон), забезпечують харчуванням, роздатковими матеріалами, при необхідності проживанням.

Заявка на участь у міжрегіональній екологічній конференції

ПІП.

Місто

Назва організації
Контакти (телефон, електронна адреса)
Чи бажаєте зробити доповідь або доклад?

Чи є потреба у проживанні?

Чи маєте ви особливі потреби, про які варто знати організаторам?



Print Friendly, PDF & Email