Бер 182010
 

Ми отримали відповідь від Кіровоградської ОДА на запит щодо надання інформації про загальну кількість актів з грифом “ДСК.

На відміну від багатьох колег з інших областей, кіровоградці надати інформацію відмовилися (лист №С-404/06 від 10.03.10, заст. голови ОДА С. Ланчковський), відписавши таке:

“Співробітникам (виконавцям), допущеним до роботи з документами з грифом “для службового користування”, забороняється повідомляти усно або письмово будь-кому відомості, що містяться у цих документах, якщо це не викликано службовою потребою.

У зв’язку з вищевикладеним та відповідно до статті 37 Закону України “Про інформацію” не підлягають обов’язковому наданню для ознайомлення за інформаційними запитами офіційні документи, які містять у собі конфіденційну інформацію”.

Який стосунок має до конфіденційної інформації і до ст. 37 Закону “Про інформацію” відомості про загальну кількість актів з грифом “ДСК”, пан Ланчковський чомусь не сказав. Ми навіть підозрюємо, чому не сказав. Бо сам не знає.Print Friendly, PDF & Email