Січ 122011
 

На сайті Східноукраїнського центру громадських ініціатив у розділ «Доступ до генеральних планів» у підрозділ «Законодавство» (http://totalaction.org.ua/law_doc )  було додано Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України №289 щодо затвердження Переліку конфіденційної інформації, якій надається гриф «Для службового користування» та Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України №481 про внесення змін до Переліку  конфіденційної інформації, якій надається гриф «Для службового користування».

Додатково: У тематичному підрозділі «Законодавство» розміщено національні та міжнародні нормативно-правові акти,  що  регламентують порядок доступу громадян до інформації, зокрема до генеральних планів населених пунктів.

Серед доступної на сайті СЦГІ інформації – малодоступні для пересічного українця підзаконні акти, що регулюють застосування грифів «Для службового користування» на генеральних планах міст  (Протокол засідання експертної комісії при державному експерті з питань таємниць – командувачі сил підтримки Збройних Сил України від 22.01.2010 №1;  Наказ Державного комітету України із земельних ресурсів № 633 від 04.12.2009 року «Про введення в дію Переліку відомостей, віднесених до конфіденційної інформації, що є власністю держави, і якій надається гриф обмеження доступу «Для службового користування»; Наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України № 273 від 03.08.2006 року «Про затвердження Переліку відомостей, віднесених до конфіденційної інформації, що є власністю держави, і якому надано гриф обмеження доступу «Для службового користування»).

Запрошуємо зацікавлених осіб скористатися новою інформацією. За адресою zahyst@gmail.com ви можете надіслати нам свої пропозиції та побажання щодо наповнення даного розділу сайту.

Проект «Через доступ до Генпланів – до містобудування без корупції» реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Східноукраїнський центр громадських ініціатив
30-й квартал, буд. 2, кв. 14, м. Луганськ, 91005.
Телефонуйте нам: (0642) 49 13 74,
E-mail: zahyst@gmail.com
Веб-сторінка: http://totalaction.org.ua


Print Friendly, PDF & Email