Кві 272009
 

24.04.2009 — ЛІГА.НОВИНИ

Національна телекомпанія України (НТКУ, телеканал “Перший національний”) не згодна з рішенням Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, який виніс попередження телекомпанії за зменшення обсягів мовлення. НТКУ і вважає таке рішення “необґрунтованим і вигідним приватним інтересам”.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі НТКУ, Нацрада винесла попередження телекомпанії за зменшення обсягів мовлення восени 2008 року в нічному ефірі: з 1:30 до 5:30.

В НТКУ заявляють, що цей крок був вимушеним у світлі нестачі фінансування і стагнації рекламного ринку: “Рекламний ринок перебуває в стагнації, і навіть найпотужніші телеканали згортають власне виробництво і скорочують персонал до 60%”.

“Ми вважаємо, що такий крок Нацради грає на руку чиїмсь приватним інтересам. Не виключено, що робиться все можливе для, щоб ці 4 години мовлення на державному каналі віддати комерційній телекомпанії”, – йдеться у заяві телекомпанії.

“Ми не виключаємо, що вже у липні може стати відома назва ще однієї приватної телекомпанії, яка отримає ліцензію на мовлення на частотах НТКУ, – йдеться в заяві. – Оскільки НТКУ має 98% покриття в Україні, в рік президентських виборів 4 години телетрансляції на добу можуть стати “золотою акцією” для сили, що стоїть за такою телекомпанією, яка отримає ліцензію на мовлення на частотах НТКУ”.

У зв’язку з цим НТКУ звернулася за підтримкою до Президента України Віктора Ющенка і Кабміну з проханням розібратися в ситуації, що склалася.Print Friendly, PDF & Email