Кві 052009
 

03.04.2009 р. Сергій Лещенко оприлюднив на “Українській правді” свою статтю “Загадковий радник в оточенні Юлії Тимошенко”

Стаття цікава тим, що звертає увагу читачив на практику залучення до формування державної політики, доступу до конфіденційної інформації, тощо різних людей, що навіть не є громадянами України.

Виходить, що українська влада є доволі закритою для власного суспільства, але абсолютно відкритою для певного кола громадян різних іноземних країн, яких українські владоможці обирають на свій смак та розсуд.

Я не піддаю сумнівам здібності Кеннета Мерфі, як радника та лобіста (інтересів пані Прем`єр-міністра України), бо не знайомий з його його досягненнями через їхню втаємниченість. Я навіть готовий повірити, що зазначений пан,– і дійсно,– жодної української копійки від вбогого українського бюджету не отримував і не отримує. Однак, питання: “На підставі яких законів України та підзаконних актів він має доступ до конфеденцйної інформації моєї держави?” я маю. І ще маю відчуття, що таких “мерфі” навколо українських високопосадовців,– хоч греблю гати!Print Friendly, PDF & Email