Гру 062009
 

… але свої на них відповіді дасть тільки за умови обрання її Президентом України.

Юлія Тимошенко разом з експертами готує План реформ “300 днів”

04 Гру 2009, 16:21

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко планує залучити міжнародних експертів до розробки президентської Програми реформування країни “300 днів”. Про це вона заявила під час зустрічі з Трійкою Європейського Союзу – Прем’єр-міністром Королівства Швеція Фредеріком Райнфельдтом, Президентом Європейської Комісії Жозе Мануелем Баррозу та Комісаром ЄС з питань зовнішніх відносин та Європейської політики сусідства Бенітою Ферреро-Вальднер.

“Ми вже домовилися з експертами, які представляють сьогодні найкращі фінансово-економічні кола, щодо формування Плану реформ, який називається “300 днів”, – уточнила Юлія Тимошенко.

“В цьому плані в першу чергу ми ставимо питання не що робити, а саме головне – як робити, в які терміни, якими інструментами, і цю відповідь ми будемо обов’язково мати”, – сказала Прем’єр.

Юлія Тимошенко наголосила, що ключовими завданнями правлячої команди мають стати реформи у енергетичній сфері та газотранспортному секторі, а також податкова і пенсійна реформи і забезпечення заходів щодо енергоефективності.

“Я переконана в тому, що реформування країни, яке ми не змогли завершити 18 років, зараз не просто на часі, а без того ми не зможемо виконати домашнє завдання України по всім нашим крокам щодо наближення до Європейського Союзу”, – сказала вона.

Юлія Тимошенко також уточнила, що назву програми “300 днів” було обрано з розрахунку термінів, які відводить політичний календар України.

Коментар ПЗ: Не можна не радіти від того, що ми отримали теоретичну можливість ознайомитись з програмним документом діяльності Президента, який буде створений відповідно до Правильних питань кандидатам на пост Президента України. Разом з тим маємо з сумом констатувати, що за 40 днів до дня виборів жодний з кандидатів не представив суспільству подібного програмного документа. Тому команда проекту “Виборчий тендер 2010” знову звертається до кандидатів на пост Президента України з закликом: не чекати 17 січня 20010 року, а дати свої відповіді на питання нашої Анкети!Print Friendly, PDF & Email

  1 коментар to “Юлія Тимошенко вірно зрозуміла суть Правильних питань…”

  1. […] кандидатів у Президенти” належно вручено адресатамЮлія Тимошенко вірно зрозуміла суть Правильних питань…Анатолій Гриценко: Відповідь на запрошення дати […]