Гру 022009
 
Публікація №51 з серії Стоп ДСК! Всього публікацій у серії 189.

З відповіді (лист №684/61-03/95 від 27.11.09 за підписом начальника головного управління правової роботи та внутрішньої політики Івано-Франківської ОДА п.М.Польської) на запит про перелік правових актів, що мають гриф обмеженого доступу “ДСК”:

“Порядок одержання інформації з Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів регулюється наказом Міністерства юстиції від 26.06.02 №57/5 “Про затвердження Інструкції про порядок та умови одержання інформації з інформаційного фонду Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів”. Враховуючи вищенаведене та рішення Експертної комісії облдержадміністрації від 15.11.09 №452дск, вирішено відмовити Вам в наданні запитуваної інформації”

Це все прекрасно, але ми запитували не в Мін’юсту і не в Єдиному реєстрі, а в Івано-Франківської ОДА, котра має виконувати інформаційне законодавство. Це по-перше. А по-друге, для отримання інформації з зазначеного реєстру потрібно знати реквізити і назви актів, чого ми не знаємо і про що ми якраз і питали ОДА. Роботу з якою, звісно, доведеться продовжити. Далі буде
Навіґація у серії:Попередня публікація серії: Мінприроди каже, що нічого не приховує

Наступна публікація серії: Вінницька ОДА провокує судитися з Кабміном
Print Friendly, PDF & Email