Лип 052012
 

За період з 03 січня до 30 червня 2012 року до органів прокуратури області надійшло 112 запитів на інформацію, з яких (у тому числі залишок 2011 року – 4 запити) надано інформацію на 56 запитів, надіслано 52 роз’яснення, 5 запитів надіслано за належністю іншим розпорядникам, в тому числі 3 підпорядкованим прокурорам, відмовлено у задоволенні 1 запиту та 2 запити в залишку.

Серед зареєстрованих інформаційних запитів – 112 запитів надійшло до апарату, 63 – до міжміськрайпрокурорів.

З тих інформаційних запитів, що надійшли до апарату: 17 запитів надійшли електронною поштою, 49 – поштою, 41- з особистого прийому, в тому числі 3 усних запити, 1 запит – по  телефону та 2 запити – факсом.

З числа розглянутих запитів на інформацію: 3 стосувались питань досудового слідства, 7 правозахисної діяльності, 6 представництва інтересів громадян та держави в суді, 9 кадрових питань, 2 підтримання державного обвинувачення в судах, 2 з питань організаційно-розпорядчої діяльності та 80 з інших питань.

Інформаційні запити, які стосуються інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь на які має надаватися не пізніше 48 годин з дня отримання запиту, на розгляд органів прокуратури області не надходили.

Надані роз’яснення на інформаційні запити стосувались непоширення Закону України «Про доступ до публічної інформації» на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.

 

 

Прес-служба
прокуратури Київської областіPrint Friendly, PDF & Email