Лип 312011
 

Юлія Біденко і Тарас Фастівець у передачі АТН “Віддзеркалення” розповідають про те, як виконується “Про доступ до публічної інформації”.

Лип 302011
 

Madrid, Friday 29 July 2011: On the same day that it announced early elections, the Spanish government released to Access Info Europe a proposed access to information law, finally taking a step towards fulfilling an electoral promise first made in 2004. The draft law (in Spanish see here) is a significant improvement on earlier versions and […]

Лип 292011
 

Враховуючи той факт, що закон набуде чинності з 1 листопада 2011 року, Інститут медіа права спільно з іншими громадськими організаціями планують передати депутатам для реєстрації законопроект який дозволить виправити ситуацію з пропорційним судовим збором у справах за позовами з вимогою відшкодування моральної шкоди.

Лип 282011
 

Про це заявляють члени кількох громадських організацій та експерти. Активісти Дніпропетровської області провели регіональний експеримент, аби дослідити, наскільки держслужбовці готові швидко і повно надавати суспільно важливі дані громадськості.

Лип 282011
 

“Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію” на відповідність Закону України «Про доступ до публічної інформації”? (коментар підготовлено учасником робочої групи з розробки Закону України “Про доступ до публічної інформації”)

Лип 272011
 

10 июля 2011 г. исполняется два месяца с момента вступления в силу закона «О доступе к публичной информации». В «штабе отрасли» этот закон понимают по-своему. Если проанализировать данные о публикации приказов транспортного ведомства за последние годы, то период Ефименко-Колесникова является самым непубличным. Из подписанных приказов Минтранссвязи/Мининфраструктуры было опубликовано на официальном сайте министерства всего около 10%. […]

Лип 262011
 

Схоже, Міністерство внутрішніх справ вчинило серйозний промах з законом “Про доступ до публічної інформації”.

Лип 262011
 

Служба Безпеки України затвердила Наказ «Про затвердження Інструкції про порядок забезпечення доступу до публічної інформації у Службі безпеки України». Втім, постає питання, а навіщо окремо додатково ухвалювати відомчу інструкцію, якщо є Закон України “Про доступ до публічної інформації”.
Пропонуємо для ознайомлення текст інструкції.
Знайомтесь та надавайте експертні коментарі […]