Жов 152011
 

Відповідь на це питання дає фільм, підготовлений Секретаріатом Кабінету міністрів України.

Жов 152011
 

Андрей БОГДАНОВИЧ оприлюднив на своїй офіціальній сторінці дві презентації тем лекцій для державних службовців, які він прочитав у Запоріжжі.

Жов 132011
 

Усвідомлення публічного характеру генеральних планів міст відкрило для української громадськості багато нових можливостей. Деякі НУО займаються самою проблемою доступу до публічної інформації, що міститься у цих документах. Активісти з інших сфер використовують фактичні дані з основної містобудівної документації. Звісно, за умови, що отримати ці дані вдалося.

Жов 112011
 

14 жовтня з 14:00 до 18:00 у місті Євпаторія (АР Крим), у приміщенні ТРК “Моріон” (вул. Некрасова, 43), відбудеться чергове тематичне засідання в межах проекту “Кримський громадський медіа-портал: новітні медіа на службі громадянського суспільства”. Проект здійснює Інформаційно-дослідницький центр “Інтеграція та розвиток” за підтримки програми “Засоби масової інформації” Міжнародного фонду “Відродження”.

Жов 102011
 

4 октября на имя мэра Житомира Владимира Дебоя пришло предписания из прокуратуры об устранении нарушений требований Закона Украины «О доступе к публичной информации».