Жов 222011
 

Постанова Кабміну, яка мала б деталізувати положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», лишає більше питань, ніж власне уточнює. Пошук відповідей на них покладається на розсуд чиновників. А це створює можливості для продовження практики «інструкційного законодавства» замість того, щоби слідувати вимогам закону.

Жов 222011
 

Прийняття Закону України «Про доступ до публічної інформації» пов’язане із значними сподіваннями у медіа та громадськості щодо прозорості та відкритості влади.

Жов 202011
 

Письменник, поет і публіцист Сергій Жадан розповів Партнерству «Новий громадянин» про те, що ніколи раніше не замислювався над питаннями доступу до публічної інформації: «От Ви запитали, і я усвідомив, що це, дійсно, є порушенням моїх прав. Я думаю, що багато хто, якщо добре подумає, такі випадки в своїй практиці пригадає».

Жов 202011
 

Проект

Жов 202011
 

Відповідно до Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про інформацію», Указу Президента України від 05.05.11 № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», Плану організації виконання Указу Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 18.05.11 (протокол № 33), пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 07.09.11 № 938 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань доступу до інформації», та з метою упорядкування роботи з документами, які містять службову інформацію,н а к а з у ю:

Жов 202011
 

Наводимо лист-відповідь ректора Національного університету водного господарства та природокористування: Детальна історія про виникнення відповідних запитань до ректора викладена на сайті “Четверта влада”.

Жов 202011
 

Держкомтелерадіо України проведено значну роботу щодо створення умов для реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації». Таку думку висловив керівник Головного управління доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України Денис Іванеску на засіданні колегії Держкомтелерадіо України 18 жовтня ц.р., на якому розглядалося питання про стан реалізації Держкомтелерадіо України Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Жов 192011
 

Україна, що традиційно пасе задніх у низці важливих міжнародних рейтингів, нині може звітувати про певні успіхи. За рейтингом забезпечення права на інформацію, розробленим двома провідними міжнародними організаціями Access Info Europe (Іспанія) та Centre for Law and Democracy (Канада), український закон «Про доступ до публічної інформації» зайняв дев’яте місце серед 89 країн світу. Цей закон – […]