Жов 312011
 

Скандальне протягування “коригування” Генплану Херсона породило надто багато запитань. Настільки багато, що до стін міськради потрапить ще не один інформаційний запит. На перший з них сьогодні навіть вже й “відповідь” отримано. Власне, текст запиту був такий: Розпорядник інформації: Херсонский міський голова Сальдо В.В. 73000, м. Херсон, пр. Ушакова, 37 Запитувач інформації: Головний редактор Інформаційного агентства  «Південна інформаційна компанія»Трубаєв І.В. 73000, м. Херсон, вул. К.Маркса, 88    ЗАПИТ на отримання публічної інформації (в порядку ст. 19 Закон України «Про доступ до публічної інформації»)   Шановний Володимире Васильовичу!  Прошу надати наступні данні: 1.         Які складові частини […]

Жов 312011
 

Асоціація українських банків звернулася до Президента України з проханням накласти вето на Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розгляду справ Верховним Судом України» (законопроект № 9151), прийнятий парламентом 20 жовтня 2011 року. У листі до Президента України АУБ наголошує, що згаданий законопроект не відповідає Конституції України, загальновизнаним міжнародним стандартам, основним принципам судочинства та матиме вкрай негативні наслідки для економіки України та українського суспільства.

Жов 312011
 

З огляду на те, що Законопроект про внесення змін до Закону України “Про захист суспільної моралі” суперечить ст. 1, ст. 8, ст. 15, ст. 19, ст. 21, ст. 22, ст. 34, ст. 54, ст. 64 Конституції України, міжнародним зобов’язанням в сфері свободи інформації, зокрема, Резолюції 59 (I) Генеральної Асамблеї ООН „Скликання міжнародної конференції з питань свободи інформації”, ст. 19 Загальній декларації з прав людини, ст. 19 Міжнародному пакті про громадянські та політичні права, ст. 10 Європейській Конвенції з прав людини та основоположних свобод та ін. Законопроект про внесення змін до Закону України “Про захист суспільної моралі” необхідно відкликати.