Бер 072012
 

Публікація №130 з серії Доступ до публічної інформації, хроніки Всього публікацій у серії 144. Місто Олександрія  що на Кіровоградщині з початку року не сходить з нашої моніторингової стрічки новин. Ось як воно туди потрапило Як в Олександрії міська влада розганяла мітинг – хроніка подій в фактах і документах З в’язку з цими подіями ми послали в міську […]

Бер 072012
 

… И в результате, мы заставим прокуратуру работать, а не писать отписки. Тогда Алчевск станет более прозрачным городом…

Бер 062012
 

“У цієї книги три головних чатача, – це активний громадянин, відповідальний чиновник і чесний суддя. Закон про доступ і цей Коментар – це внесок у те, щоб в Україні було менше корупції і більше правди.” (Андрій Шевченко, народний депутат України)

Бер 052012
 

“У цієї книги три головних чатача, – пояснює Шевченко, який був автором Закону про доступ, – це активний громадянин, відповідальний чиновник і чесний суддя. Закон про доступ і цей Коментар – це внесок у те, щоб в Україні було менше корупції і більше правди.”

Бер 052012
 

Громадською організацією “Центр творчих ініціатив “Східна Україна” при підтримці Міжнародного фонду “Відродження” в межах проекту “Прозоре бюджетування стипендій – передумова захисту прав студентів” направлена друга «хвиля» запитів щодо доступу публічної інформації. Було відправлено на 433 вищих навчальних закладів, коледжів і технікумів запити щодо доступу до публічної інформації.