Бер 252012
 

З цієї відповіді нескладно зрозуміти, про що я питав Харківську міську раду. Відповідь, яку я отримав, мене просто спантеличила.     Дуже цікаво, в яку копієчку обійшлась харків’янам та автоматизована система “ДОК ПРОФ тм.СТЕП 2.0”? “Відповідно до якої”,– вдумайтесь! “Окремий облік звернень Харківської міської ради до суду щодо обмеження права на збори шляхом заборони проведення мітингів, пікетів […]

Бер 252012
 

Держкомтелерадіо запевняє, що лист до телерадіокомпаній із інструкціями не свідчить про введення цензури.

Бер 252012
 

Саме на ці нормативно-правові акти посилаються в Держкомтелерадіо, коментуючи свої вказівки ОДТРК.

Бер 252012
 

Зйомки допиту основного підозрюваного в справі Оксани МАКАР потрапили в Інтернет законно. Про це заявив начальник УМВС України в Миколаївській області Валентин ПАРСЕНЮК під час 9-ї сесії Миколаївської обласної ради 23 березня. Як передає кореспондент УНІАН, В.ПАРСЕНЮКА, а також прокурора Миколаївської області Володимира ГАЛЬЦОВА запросили на сесію проінформувати про офіційну версію слідства у справі Оксани […]

Бер 252012
 

Цього розпорядження Льовочкіна годі шукати сьогодні на офіційному сайті гаранта. Нам вдалося його (розпорядження) отримати на інформаційний запит.

Бер 232012
 

Як дізнатися, хто співпрацював із КГБ? Де знайти відомості про родичів, засуджених в часи СРСР? Як правильно написати запит? Читайте чорновик посібника для роботи з радянськими архівами. Якщо не знайшли відповіді, пишіть нам.

Бер 232012
 

А хто є розпорядником, цікаво? І чому вони так не хочуть розлучатися з запитаною статистикою? Перепитаємо…

Бер 232012
 

Прес-секретар Віктора Януковича Дарія Чепак пообіцяла прокоментувати інцидент з недопуском журналіста сьогодні увечері, або зранку 23 березня.

Бер 232012
 

Про це ідеться у відповіді на запит “Про доступ до публічної інформації”, який надіслала “Українська правда” до Держтелерадіо.

Бер 202012
 

Яким є право і практика доступу до архівів комуністичних спецслужб в Україні та за кордоном? Істориків, архівістів та журналістів запрошують обговорити проблеми в пошуку інформації про жертв політичних репресій та злочини  тоталітарного режиму. Тема заходу: “Доступ до архівів: законодавство, практика та громадські ініціативи”, який відбудеться 28 березня 2012 р. у Львові (Дзеркальна зала Львівського національного […]

Бер 202012
 

Можновладцям дозволено забути, скільки вони витратили до 1 січня 2012 року, а також дозволено мати акції.
Наступним слід очікувати рішення КСУ про те, що боротьба з корупцією в загалі є справою антиконституційною?

Бер 202012
 

19 березня Бюро аналізу політики (Суми) презентувало щорічний рейтинг “Тайнус Агентус”. До нього увійшли посадовці та державні (комунальні) організації, які постійно приховують публічну інформацію від журналістів і представників неурядових організацій.