Січ 292012
 

Итак, как видно, суд признал тот факт, что категория документов таких как постановления об отказе в возбуждении уголовного дела является публичной информацией, а потому должна быть предоставлена в срок пять дней с даты получения запроса.

Січ 292012
 

Протягом минулого року центральні органи державної влади видали принаймні (бо про щось нам може бути невідомо) 57 правових актів під сороміцьким грифом “для службового користування”, не повідомивши суспільству навіть назв цих актів.

Січ 282012
 

Є собі офіційний веб-сайт однієї міськради в Україні. На ньому розміщене  рішення виконкому цієї міськради, без жодних ознак його нечинності. При цьому міськрада на інформаційний запит офіційно відповідає, що такого рішення не існує. Маразм? Ні, колізія типу «підписздець». За якою стоїть піврічна історія боротьби громадян за конституційне право на мирні зібрання. В 26-тисячному місті Красноармійськ Донецької […]

Січ 272012
 

Святкування чиновничеством Міжнароднього Дня захисту персональних даних набуває обертів!

Січ 272012
 

28 січня у світі відзначатиметься Міжнародний День захисту персональних даних

Січ 272012
 

27 січня у рамках прес-конференції громадські експерти презентували результати досліджень щодо виконання посадовцями норм Закону України «Про доступ до публічної інформації» у 2011 році.

Січ 272012
 

“Архіви в нас сьогодні вже цілком відкриті. Ми настільки відкрилися, що якби моя воля була, то я б половину закрила”, – сказала голова держархіву.

Січ 272012
 

Останнім часом різні підприємства, установи, організації активізували свої дії щодо реєстрації баз персональних даних.

Січ 262012
 

Доступ до публічної інформації може стати тим успіхом, про який говоритимуть у всьому світі. Однак, поки що крок, який президент зробив рік тому, підписавши закон, виявився тільки напівкроком, і будемо сподіватись не стане швидким відступом.

Січ 262012
 

Протягом 2011 р. Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», здійснювала реалізацію виконання проекту «Захист прав громадян на доступ до інформації про діяльність органів влади». Завдяки реалізації даного проекту було проведено громадський моніторинг інформаційного наповнення більше ніж 170 офіційних веб-сторінок органів виконавчої влдаи України. Результати громадського моніторингу […]

Січ 252012
 

          Такий висновок можна зробити проаналізувавши результати  оскарження  ненадання відповідей на запити на інформацію, які подавались Станіславською правозахисною групою до органів місцевого самоврядування.

Січ 252012
 

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ