Тра 072015
 

Снимаете гривну в банкомате? Переводите деньги родственникам? Получаете от старого приятеля должок через терминал пополнения карты? Расплачиваетесь несколькими тысячами гривен за одну покупку или услугу? Готовьтесь! Теперь каждая трансакция будет под неусыпным взором Нацбанка и Госслужбы финмониторинга.

Тра 062015
 

«Режим припинення вогню більше не існує. Поза сумнівом, ситуація щодня змінюється, але ми спираємося на інформацію НАТО, а інформація НАТО така, що мінська угода закінчилася», — сказала Грибаускайте.

Тра 062015
 

Будівництво новітніх фрегатів проекту 22350 для ВМФ Росії затримується через припинення поставок турбін з України. На таке поскаржився “Интерфаксу” головний конструктор Коломенського корабельного заводу Валерій Рижов.

Тра 062015
 

Останні 2 місяці російські спецпідрозділи, які займаються інформаційною боротьбою в соцмережах, досягли відчутних успіхів в процесі блокування відомих українських блогерів та видань.

Тра 062015
 

Більшість вірменських медіа існують в умовах прихованої цензури й виконують замовлення політиків. Про це повідомляє сайт «Кавказский узел» з посиланням на місцевих журналістів та правників.

Тра 062015
 

Механізм надання субсидій містить низку пасток, – експерт Новий механізм надання субсидій з оплати послуг ЖКГ, який запрацював із 1 травня 2015 року, містить низку пасток для населення. Про це повідомив керівник ГО «Публічний аудит» Максим Гольдарб, повідомляє прес-служба організації. «По-перше, якщо згодом виявиться, що при заповненні декларації особа внесла недостовірні дані, субсидія скасується, а […]