Вер 252010
 

Перший заступник глави АП вважає, що інформація про загальну кількість актів президента з грифом “для службового користування” є…державною таємницею.

Внизу – текст відповіді Олени Лукаш на черговий запит щодо надання інформації про загальну кількість актів президента Януковича, що мають гриф обмеженого доступу “для службового користування”.

На жаль, п.Лукаш не пояснила, яке відношення має інформація про “кількість” (cебто про цифру) актів з грифом “ДСК” до державної таємниці, і яким чином проставлення такого грифу на документі робить його “секретним матеріалом” (адже за Законом “Про державну таємницю” терміни “державна таємниця” і “секретна інформація” є синонимами). Можливо – не пояснила саме тому, що жодних пояснень нема?

Між іншим, і сама по собі практика використання грифу “для службового користування” для правових актів президента є вкрай сумнівною, адже постанова КМУ №1893 від 27 листопада 1998 р. N 1893 не поширюється.

Ба більше, виглядає не просто сумнівною, а цілком і повністю незаконною практика видання Януковичем в невідомих кількостях якихось “доручень”, про існування яких нещодавно писав Сергій Лещенко в “Українській Правді” (http://www.pravda.com.ua/articles/2010/09/22/5404027/).

Відтак, хвороба прогресує і носить комплексний характер.

До речі, цікаво, що скаже (якщо скаже) пані Олена Лукаш (чи ще хтось) на запит про кількість і порядок оприлюднення (?) зазначених “доручень” Януковича/

Детальніше про попереднє листування з АП і п.Оленою Лукаш – тут http://maidanua.org/static/news/2010/1281617941.html Тут саме можна знайти і текст розпорядження глави СП від 14.08.08 №108, на яке посилається п.Лукаш

лукаш-3.jpg


Print Friendly, PDF & Email