Тра 262011
 

Нещодавно в інтернеті з’явився сайт www.vidkrytist.org.ua, за допомогою якого можна надіслати інформаційний запит до Адміністрації Президента України. Це стало можливо завдяки набранню чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації». В соціальних мережах обговорювали, справжній це сайт чи підробка — адже, домен в зоні org.ua не є державним.

Тому, я вирішив випробувати, і 17 травня надіслав інформаційний запит на отирмання декларації про доходи Президента України Януковича Віктора Федоровича. 26 травня, в поштовій скринці виявив конверт з відповіддю. Лист був датований 24 травня, тобто це рівно 5 робочих днів від дати запиту. Якщо накинути два дні на пошту — вимоги Закону виконано.

Ось так. При всьому моєму критичному ставленні до теперешньої влади взагалі, та до Президента зокрема, в данному випадку, ставлю «зачьот»… :)

Нижче публікую відповідь на інформаційний запит з усіма додатками.

http://www.bogdanovich.org.ua/1202

Від адміністрації ПЗ: З урахуванням високої суспільної корисності та ефективності ми вмістили посилання на  Генератор запитів до Адміністрації Президента України на нашій сторінці “Практичний посібник з питань реалізації права на доступ до інформації (посібник “Права Знати”)” у розділі “Генератор запитів та звернень”, і запрошуємо всіх, хто зацікавлений в отриманні інформації від Президента України та Адміністрації Президента України користуватись цим ресурсом.Print Friendly, PDF & Email