Лип 052015
 

Не певна, що в Управлінні культури та туризму Одеської ОДА чули про існування Закону “Про захист персональних даних” (адже посилаються не на нього, а на ЗУ “Про інформацію”),  але маємо вагому заявку на звання чемпіона з захисту таких даних.

Нещодавно, користуючися своїм правом знати, я відправила до Управління такий запит (а не заернення!):

=============

Начальнику управління культури і туризму, національностей та релігій

Одеської обласної державної адміністрації

Олійник О.В.

Шановна Олено Володимирівно!
в рамках дослідження розвитку галузі зеленого туризму в Одеській області звертаємося до вас про надання наступної публічної інформації
 
1. Чи існують обласні програми (окрім Програми розвитку туристично-рекреаційної галузі Одеської області на 2011-2015 роки), які спрямовані на розвиток сільського зеленого туризму? Якщо існують, прошу надати їх в електронному вигляді на адресу pivden @maidanua.org або надати посилання на їх розміщення у відкритому доступі.
 
2, В Програмі розвитку туристично-рекреаційної галузі Одеської області на 2011-2015 роки наведено таблицю із цифровими показниками діяльності туроператорів, турагентів області. 
Чи робляться подібні зведення по тих самих показниках по окремих видах туризму (зокрема – зеленому)?
Якщо так – то чи розміщені вони у відкритих джерелах інформації?
Якщо не розіміщені – прошу надати їх в електронному вигляді на адресу pivden @maidanua.org.
 
3. Чи наявна оцінка споживання продуктів сільського зеленого туризму в Одеській обл. за 2013 та 2014 роки? Якщо така оцінка є, то прошу надати посилання на її розміщення у відкритих джерелах інформації або надіслати в електронному вигляді на адресу pivden @maidanua.org
 

4. У звіті про стан виконання у 2014 році Програми розвитку туристично-рекреаційної галузі Одеської області на 2011-2015 роки, що розміщений на сайті Управління зазначено: “з метою популяризації винного і сільського зеленого туризму та залучення жителів сільських населених пунктів до надання послуг у сфері туризму в рамках фестивалю «Живе вино України-2013», який відбувся у травні 2013 року на території ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова» (Овідіопольський район, смт Таїрове) було організовано функціонування спеціалізованої секції з презентації туристичних можливостей області у сфері винного, сільського зеленого та етнографічного туризму.

Участь у фестивалі взяли власники сільських садиб області, які надають послуги у сфері сільського зеленого туризму, суб’єкти туристичної діяльності та місцеві винороби-аматори, які виявили бажання налагодити співпрацю з туроператорами області з метою створення у подальшому спеціалізованих туристично-екскурсійних маршрутів з відпочинком на базі сільських садиб та організації дегустацій вина власного виробництва.

Прошу надіслати в електронному вигляді на адресу pivden @maidanua.orgперелік учасників секції з презентації туристичних можливостей області у сфері винного, сільського зеленого та етнографічного туризму або надати посилання на такий список у відкритих джерелах інформації.

Прошу надати запитувану інформацію відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”

==============

Оперативно, нема куди правди діти, я отримала відповідь
img20150623_12303949

І грець вже з тими показниками споживання продуктів, але ж який красивий фінт – у єдиному профильному заході (!), як зазгачено у звіті ОДА, беруть участь суб’єкти туристичної діяльності, які крім ПІБ не мають жодних інших неперсональних впізнавальних знаків – ані назви, ані контактних даних…. І хай навіть ОДА відправала на фестиваль не своїх людей розвіятися, як розвиватиметься той зелений туризм, якщл  його суб’єктіа можна описати хіба що як Іван Іванович чи Сидор Микитович? Яка тут вийде співпраця: яку вони нібито шукали?

img20150623_12304920 img20150623_12305285Print Friendly, PDF & Email