Тра 102012
 

Як ми раніше вже казали, в рамках нашого дослідження стану дотримання конституційних прав “Майдан-Моніторинг” ми спитали у Державної виконавчої служби таке:

“1. Кількість випадків відкриття виконавчого провадження та вжиття заходів примусового виконання рішень судів про обмеження щодо реалізації права на мирні зібрання.

2.  Кількість випадків залучення державними виконавцями працівників органів внутрішніх справ для проведення виконавчих дій за рішеннями судів про обмеження реалізації права на мирні зібрання.

3. Кількість випадків залучення державними виконавцями працівників Міністерства надзвичайних ситуацій для проведення виконавчих дій за рішеннями судів про обмеження реалізації права на мирні зібрання.

Інформацію прошу надати за даними 2010 та 2011 років (окремо)”.

На такі, здавалося б, прості запитання ми отримали просто розкішну відповідь Державної виконавчої служби про те, що вона “не є розпорядником запитаної інформації”. Не повіривши своїм очам ми,  щойно подолавши пароксизми сміху, написали і надіслали повторного запита. З відповіді, котра до вашої уваги нижче, слідує лише одне – першого разу очі нас не підвели, це справді так – орган державної влади не знає, що він робить і тим не цікавиться (адже якби це було не так, вказаний у документі  наказ №66/2 можна було б і підкорегувати).

Одне радує: якщо колись якомусь іноземному шпигуну нащось знадобиться інформація про взаємодію вітчизняних держвиконавців з іншими органами влади при виконанні рішень судів у справах про обмеження права на мирні зібрання – дулю з маком йому, гаду такому! Адже “Не виявляється можливим”.Print Friendly, PDF & Email

  1 коментар to “Державна виконавча служба і справді не знає, чим вона займається і це її не цікавить”

  1. оригинальненько.