Жов 062011
 

Під такою назвою 20.10.2011р. в м.Івано-Франківську Станіславська правозахисна група проводить круглий стіл.

ІФОГО «Станіславська правозахисна група» проводить круглий стіл на тему: «Доступ громадськості до публічної інформації про землі територіальних громад на Прикарпатті».

Захід проводиться у рамках проекту «Реалізація права на доступ до інформації про управління та розпорядження землею територіальних громад у Івано-Франківській області», який реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Партнерами заходу є Регіональний громадський фонд «Право і демократія»(м.Львів), Центр громадської адвокатури(м.Львів), ГРМЕГО «Животоки» (м.Городенка) та інші.

У рамках заходу планується обговорення результатів моніторингу порушення права на доступ до інформації про земельні ділянки, аналіз результатів надання інформації, аналіз відповідей на запити, проблеми, які виникають під час реалізації права на доступ до інформації про земельні ділянки територіальних громад.

Круглий стіл буде проводитись 20 жовтня 2011 р., за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 34, приміщення прес-центру «Вектор», (початок о 11.00).

Для участі в круглому столі запрошуються громадські організації та представники органів місцевого самоврядування, контакти: Андрій Малетин, тел. 0342731331, 0503338783, maletyn@ukr.net.Print Friendly, PDF & Email