Як шукати інформацію на порталі?

 

Пошук по рубриках

Всі матеріали цього порталу класифіковані по рубриках. Ви можете шукати цікаву для Вас інформацію за допомоги Рубрикатора порталу. Перейдіть на сторінку рубрикатора і натисніть ту рубрику, яка Вас цікавить. Ви отримаєте весь список матеріалів порталу, віднесених до цієї рубрики.

Ви також можете отримувати списки публікацій у відповідних рубриках за допомоги меню “Рубрики” на правій бічній панелі.

Пошук по датах ( календар, архів )

На правій бічній панелі знайдіть “Календар” і виберіть потрібну Вам дату. Ви отримаєте список всіх матеріалів, опублікованих на порталі в той день

Під “Календарем” знаходиться випадаюче меню “Архів”. За його допомоги Ви маєте можливість отримати список всіх публікацій, опублікованих на порталі протягом відповідного місяця відповідного року.

Пошук по теґах

На цьому порталі теґи виконують роль додаткового до рубрик (див. Рубрикатор порталу) інструмент класифікації та пошуку інформації. В кінці кожної сторінки порталу є віконце “Теґи”. В ньому подані всі теґи, якими позначені матеріали порталу. Натиснувши на відповідний теґ, Ви отримаєте список всіх публікацій, позначених цим теґом.

Перегляд серійних публікацій

Окремі матеріали порталу згруповані в серії. Ви можете передивлятись списки всіх публікацій, віднесених до відповідної серії. Знайдіть на правій бічній панелі меню “Серії” і натисніть на серію, матеріали якої Вас цікавлять.

Повнотекстовий пошук

Для пошуку інформації на порталі скористайтесь віконцем “Пошук”, що знаходиться вгорі  на правою бічною панеллю, ведіть ключові слова для пошуку і натисніть на піктоґраму лупи.