Корисні контакти

 

[suffusion-widgets id=’1′] [suffusion-widgets id=’2′]  1 коментар to “Корисні контакти”

 1. Прокурору м.Львів
  Стасіву Андрію Петровичу
  Копія:Генеральному прокурору України
  Пшонка Віктору Павловичу
  Копія:ЗМІ
  Копія:у Верховну Раду України
  Гриценко Іванни Кирилівни
  м.Львів вул.С.Петлюри 41 кв.49

  ЗАЯВА

  27 жовтня 2012 р.перебуваючи на робочому місці,я працюю диспечером на 3 –ій ст. швидкої медичної допомоги Сихівського р-ну м.Львів.
  Біля 10години і в свій вихідний день з’явився мій начальник старший механік Якимів Яослав Михайлович, замкнувши двері в кабінет на ключ, обняв мене, цілував і пропонував задовольнити його сексуальні потреби. Я пручалась, а він пригрозив, що відправить мене на лікування в психіатричну лікарню.Обороняючись, я пригрозила йому пневматичним пістолетом на вугле-кислотному балончику імідних кульках, що не являється зброєю.Його я використовувала для захисту від бродячих собак раненько пішки добираючись до свого робочого місця. На це Якимів Я.М. викликав працівників міліції, яким я в поясненні письмово пояснила про сексуальні домагання мого начальника. Після відїзду працівників міліції Якмимів Я.М. поновив сої сексуальні домагання до мене, але отримавши опір з моєї сторони викликав психіатричну бригаду і відправив мене в Обласну державну психлікарню за адресою:м.Львів вул. Кульпартськівська 95, корпус №20 палата 7. Дії психіатричної бригади незаконні, бо з моєї сторони не було адміністративного правопорушення.
  Зі сторони Якиміва Я.М. сексуальні домагання на робочому місці відбувалися постійно! Кожної зміни у яку працювала я, о 6 ранку зя’влявся Якимів Я.М., щоб мене сексуально домогтися. Про що можуть повідомити бувший механік Каша Володимир і інші працівники. Про сексуальні домагання її чоловіка я, телефоном повідомила дружину Якиміва Я.М.
  Прошу Вас провести прокурорську перевірку по факту cексуальних домагань ст.механіка Якиміва Я.М. які підпадають під дію ст.154 Примушування до вступу в статевий зв’язок Кримінального кодексу України;
  22,23 ст. Закону «Про рівність прав чоловіків та жінок» ст.1 сексуальні домагання – дії сексуального характеру, виражені словесно (погрози, залякування, непристойні зауваження) або фізично (доторкання, поплескування), що принижують чи ображають осіб, які перебувають у відносинах трудового, службового, матеріального чи іншого підпорядкування.
  Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків
  28 жовтн я 2012р. Мені не дозволили проголосувати,чим порушили моє право на волевиявлення громадянина України, згідно Конституції України. Я хотіла віддати свій голос за партію “Свобода”.
  У 2008р.в мене стався інсульт по ішемічному типу тому прошу перевести мене для лікування наслідків перенесеного інсульту в неврологічне відділення міської лікарні.
  Виходячи з вище викладеного прошу порушити в Cуді Залізничного р-ну м. Львова цивільну справу до громадянина Якиміва Ярослава Михайловича як відповідача у відшкодуванні моральних і матеріальних збитків у тому числі збитків нанесених моєму здоров’ю. Сума компенсації кладатиме — 200 (двісті) тис.грн.

  4 листопада 2012р.
  __Гриценко_______________________________ /Гриценко І.К./