Як додавати власні матеріали на портал?

 

І. Як отримати статус “Автор”?

0. Як що Ви є зареєстрованим користувачем соціальних мереж Facebook, LinkedIn, Google+, тощо, Ви можете користуватись Вашим існуючим еккаунтом для реєстрації на порталі “Право Знати”! Для цього Вам достатньо натиснуту на піктограму Вашої улюбленої соціальної мережі.

1. Необхідно зареєструватись на порталі. Для цього треба скористатись пунктом меню “Зареструватись” у віконці “Вхід” на правій бічній панелі згори. Або натиснути “Зареструватись” безпосередню тут. В результаті реєстрації Ви отримаєте статус “Читач” і станете відомим системі. Якщо Ви скористаєтесь Вашим еккаунтом соціальних мереж Facebook, LinkedIn, Google+ для реєстрації на порталі, Ви також отримаєте  статус “Читач”.

2. Необхідно перейти на сторінку “Контакти” і скористатись формою зв’язку з адміністрацією порталу. В темі повідомлення напишіть “Автор”. В тексті повідомлення вкажіть, будь ласка, лоґін, під яким Ви зареєструвались, назву Вашої НУО, як що Ви представляєте громадську організацію.

3. Опісля отримання від Вас запиту, Ваш статус “Читач” буде змінено на статус “Автор”, про що Ви будете сповіщені електронним листом на адресу, яку Ви вказали в полі “Ваш email” контактної форми.

4. Вам потрібно буде виконати віхід в систему за допомогою віконці “Вхід” на правій бічній панелі, тобто увести Ваш лоґін та Ваш пароль і натиснути кнопку “Вхід”. Опісля входу в систему у віконці “Вхід” замість слова “Вхід” Ви побачите “Вітаємо, ВАШ_ЛОҐІН!”, або “Вітаємо, ВАШЕ_ІМ’Я!”, в залежності від обраного Вами способу відображення Вас системою. Також у віконці Ви побачите “Профіль“, “Вихід” та “Адмінка”. Натиснувши Профіль“, Ви отримаєте можливість змінити Вашу облікову інформацію, натиснувши “Адмінка”, Ви отримаєте можливість додавати Ваші матеріали та редагувати їх за потреби. Натиснувши “Вихід“, Ви вийдете з системи.

ІІ. Додавання матеріалів

Додавання матеріалів не є складним. Це не складніше, аніж вести власний блоґ. Система дозволяє Вам створювати як чисто текстові, так і мультимедійні матеріали, додавати у Ваші публікації графіку, відео та звук, тощо.

Якщо ж у Вас виникнуть труднощі з додаванням, або редагуванням матеріалів, або Вам для Вашої публікації необхідні якісь додаткові можливості,– скористайтесь, будь ласка, формою зв’язку з адміністрацією порталу на сторінці “Контакти” і опишіть Вашу проблему, або Ваше побажання. Ми зробимо все, що від нас залежить, аби якомога швидше допомогти Вам.

 

З повагою, адміністрація порталу.  1 коментар to “Як додавати власні матеріали на портал?”

  1. Додано інформацію про використання існуючих еккаунтів в соціальних мережах Facebook, LinkedIn, Google+, тощо, для реєстрації на порталі “Право Знати”.