Лют 112012
 

Спільний проект Європейського Союзу та Ради Європи “Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі” проводить експертний семінар із правових, регуляторних і технічних питань захисту персональних даних в Україні.

Захід має на меті ознайомлення із результатами аналізу, проведеного експертами Ради Європи Закону України «Про захист персональних даних» на предмет відповідності європейським стандартам у даній сфері. В рамках експертної дискусії обговорюватимуться проблеми впровадження в Україні вказаного вище Закону, що супроводжуватиметься наданням експертами рекомендацій з даного приводу.

Де/Коли: експертний семінар розпочнеться о 10.00 у понеділок, 13 лютого (Президія Академії Наук України, конференц-зал (3-й поверх), вул. Володимирська, 55, м. Київ). Для акредитації, надсилайте, будь-ласка, свої контакти Ользі Кудіній, olga.kudina@coe.int

Виступи:

пані Марі Жорж, міжнародний експерт у сфері захисту персональних даних, у минулому радник президента Національної комісії Франції з питань інформаційних технологій і свобод (Франція)

п. Ґреем Саттон, міжнародний експерт у сфері захисту персональних даних, у минулому урядовий радник Відділу конституційних відносин Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії (Сполучене Королівство)

Серед запрошених:

– Представники Міністерства юстиції України;

– Представники Державної служби України з питань захисту персональних даних;

– Незалежні іноземні та національні експерти, а також представники громадськості.

Контакти для преси:

Від Ради Європи: Ольга Кудіна, асистент проекту, тел. +38044 425 3370 (АСТ 115), моб. +38093 986 5377, olga.kudina@coe.int

Більш детальна інформація:

www.coe.kiev.uaPrint Friendly, PDF & Email