Бер 292012
 

Завдяки рекомендаціям ОПОРИ, голова Сарненської районої ради зміг оперативно виправити помилки, допущені при присвоєнні інформації грифів “Для службового користування”. Очільник районної ради скасував своє розпорядження “Про затвердження переліку відомостей, які містять службову інформацію”. Натомість в районі прийнято новий документ, який відповідає вимогам законодавства.

Про це ОПОРУ листом повідоми представники органу влади. На початку березня, ОПОРА надіслала до районної ради лист з інформацією про виявлені організацією факти незаконого присвоєння інформації грифу “Для службового користування”та рекомендаціями щодо вирішення цієї проблеми. За наслідками розгляду листа, 15 березня голова Сарненської районної ради прийняв нове розпорядження “Про затвердження переліку відомостей, які містять публічну і службову інформацію”.

Scan21

Нове розпорядження розроблено з дотриманням вимог законодавства. На відміну від попереднього, в ньому чітко визначено, яка саме інформація може бути віднесеною до службової, які критерії присвоєння грифу ДСК та визначено перелік даних, доступ до яких не може бути обмеженим.

Розпорядження голови Сарненської районої ради  – СКАЧАТИ

Довідка
Діяльність проводиться в рамках проекту “Влада через призму інформацію” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Прес-центр
Громадянська мережа ОПОРА

http://opora.rv.ua/novini/498-holova-sarnenskoi-rairady-zabezpechuie-vidkrytist.htmlPrint Friendly, PDF & Email