Чер 112011
 
Публікація №29 з серії Доступ до публічної інформації, хроніки Всього публікацій у серії 144.

Правник з Одеси Олександр Славський послав інформаційний запит начальнику головного управління МНС України в Одеській області Боделану В.Р. (сину того самого Боделана Р., що очолював Одеську область в кучмівські часи) . Про причини цього запиту читайте новину на Майдані.

Олександр відповідь отримав (дивіться нижче відповідь і запит), але разом з відповіддю Боделан В.Р. прислав йому також і текст самого закону про доступ до публічної інформації з власноручними коментарями. Навіщо у відповідь на інформаційний запит, який посилається на цей закон шляхом цитування аж 4 статей, надсилати сам текст закону? Для солідності?

Змістовна відповідь також виявилася цікавою. У запиті Олександр  навів адресу побудови навчального центру МНС, на що у відповіді чомусь зазначено, що інформація про розташування навчального центру є службовою з обмеженим доступом.

По-перше, Олександр не питав в МНС адресу, він і так її знає. По-друге, на дворі XXI сторіччя і сховати від когось адресу будівництва будь якого об`єкту просто  неможливо.
Навіґація у серії:Попередня публікація серії: Лисичанскому городскому голове Дунаеву есть, что скрывать от людей?

Наступна публікація серії: “Влада нас перехитрила”. Оксана Нестеренко про суспільно необхідну інформацію і Закон “Про доступ до публічної інформації” (відео)
Print Friendly, PDF & Email