Жов 052011
 
Публікація №95 з серії Доступ до публічної інформації, хроніки Всього публікацій у серії 144.

В рамках проекту «Інформаційний супровід  Закону “Про доступ до публічної інформації”» Інститут Масової Інформації відкриває безкоштовну гарячу лінію по доступу до інформації, де можна буде отримати правову та інформаційну консультацію від фахового юриста.

Телефони гарячої лінії (044) 566-30-85, (050) 447-76-63, також консультації можна отримати за електронною адресою  imi.inform@gmail.com, або в соціальній мережі facebook.com/imi.org.ua.

13 січня 2011 року було прийнято Закон  «Про доступ до публічної інформації».

Довідка:  Інститут Масової Інформації правозахисна громадська організація, місією якої є сприяння становленню громадянського суспільства в Україні, шляхом розвитку якісної журналістики, медіа грамотності населення та доступу до публічної інформації.
Навіґація у серії:Попередня публікація серії: Про затвердження Порядку складання і форми подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Міністерство внутрішніх справ України

Наступна публікація серії: Інститут Медіа Права представив результати дослідження «Прозорість органів влади: інформаційна наповненість офіційних веб-сайтів».
Print Friendly, PDF & Email