Лют 292012
 
   

Інститут Медіа Права розпочав формування Мережі захисників права на доступ до інформації, метою якої є гарантування правового захисту права кожного на доступ до інформації. Ця ініціатива реалізовується в межах проекту Інституту Медіа Права «Створення Мережі захисників права на доступ до інформації» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

Створення Мережі захисників права на доступ до інформації є важливим кроком у розв’язанні питання доступу до інформації в Україні та забезпеченні належного судового оскарження порушень права на інформацію. У рамках Мережі досвідчені юристи, адвокати та активні громадські діячі надаватимуть письмові та усні консультації, а також здійснюватимуть юридичний супровід судових справ з метою забезпечення права на доступ до інформації та захисту прав журналістів.

Утворення та робота Мережі буде координуватись Інститутом Медіа Права. Організація забезпечить постійне спілкування членів Мережі між собою для підтримки зв’язків і консолідації зусиль. Для цього Інститут сформує і модеруватиме список розсилки та групу у мережі Facebook. Також Інститут Медіа Права буде регулярно готувати інформаційні матеріали з юридичних питань доступу до інформації та поширювати їх серед учасників мережі.

Навесні у Києві буде проведений дводенний Форум захисників права на доступ до інформації. Мета цього заходу – підвищення кваліфікації та обмін досвідом членів Мережі. Форум включатиме теоретичні сесії та практикуми. Такий формат заходу дасть можливість покращити як теоретичну, так і практичну підготовку учасників, а також забезпечити обмін досвідом учасників між собою та з організаторами форуму. Аналогічні спільні заходи у різних форматах відбуватимуться і у майбутньому.

Інститут Медіа Права збирає робочі контакти медіа юристів, адвокатів та громадських діячів, які спеціалізуються в галузі доступу до публічної інформації, та закликає своїх партнерів, медіа юристів та адвокатів приєднатися до цієї ініціативи. Для того щоб стати учасником Мережі кандидат повинен мати досвід у сфері захисту права на доступу до публічної інформації та готовності приймати активну участь у діяльності Мережі.

Якщо ви зацікавлені у можливості долучитися до Мережі захисників права на доступ до публічної інформації, просимо заповнити анкету та надіслати її нам разом із резюме (до однієї сторінки) до 16 березня 2012 року за адресоюprozori@medialaw.kiev.ua з позначкою «Анкета Мережі_(Прізвище)».

За детальною інформацією звертайтесь до координатора Мережі Анни Балацької – anna@medialaw.kiev.ua, +380 (44) 284 61 64

З нетерпінням чекатимемо на ваші анкети!

Аплікаційну форму можна завантажити тут.

Метою проекту «Створення Мережі захисників права на доступ до інформації», що здійснюється Інститутом Медіа Права за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження», є гарантування правового захисту права кожного на доступ до інформації. Детальніше про програму: www.irf.ua 

http://www.medialaw.kiev.ua/news/organization/1915/Print Friendly, PDF & Email