Сер 052011
 

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 серпня прийняв рішення про затвердження переліку відомостей, які не містять ознак публічної інформації.

Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

До переліку відомостей, які не містять ознак публічної інформації, ввійшли:

  1. Інформація, яка на день надходження запиту не відображена та не задокументована будь-якими засобами і на будь-яких носіях та її відображення і документування не передбачено чинним законодавством.
  2. Інформація, яка отримана або створена при опрацюванні матеріалів, пов’язаних з співробітництвом Львівської міської ради, її виконавчих органів, Львівського міського голови або інших посадових осіб з органами місцевого самоврядування інших держав, міжнародними організаціями, дипломатичними установами, акредитованими в Україні.
  3. Інформація, яка отримана або створена при листуванні з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, громадянами.
  4. Внутрішньовідомча службова кореспонденція та доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів або Львівського міського голови, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.

Як зазначено в довідці, основною метою цього рішення є визначення категорій інформації, яка не відноситься до публічної і не підлягає оприлюдненню.

 

http://gromada.lviv.ua/article/258Print Friendly, PDF & Email