Вер 022011
 

Український незалежний центр політичних досліджень

Ukrainian Center for Independent Political Research

Україна, 01034, м. Київ, вул. Лисенка, 8 оф. 9

Ukraine, Kyiv, 01034, Lysenka Str., 8 Suite 9

 

Tel./fax: (044) 279-2435, 599-4251, e-mail: ucipr@ucipr.kiev.ua, http://www.ucipr.kiev.ua

 

2 вересня 2011 року

 

Шановні колеги!

 

Презентуємо Вашій увазі Методичні рекомендації щодо практичного впровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації»[1], які є першою спробою роз’яснити основні положення закону.

 

У книзі наведено практичні рекомендації щодо організації виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в органах державної влади і місцевого самоврядування. Подано рекомендації щодо організації роботи структурного підрозділу, відповідального за доступ до публічної інформації, організації реєстру публічної інформації, організації розгляду запиту на інформацію, оприлюдненню інформації на офіційній веб-сторінці, віднесення інформації до службової таємниці та виконання інших вимог закону.

 

Посібник має науково-практичне значення, призначений для державних службовців та службовців місцевого самоврядування, а також тренерів, які навчають посадових осіб, відповідальних за опрацювання запитів на інформацію.

 

Ознайомитись із Методичними рекомендаціями Ви можете за посиланням:

http://www.ucipr.kiev.ua/files/books/access_info_2011.pdf

 

УНЦПД


[1] Матеріали підготовлені за підтримки Спільного проекту Європейського Союзу і Ради Європи «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі», який співфінансується Європейським Союзом і Радою Європи та виконується Радою Європи.Print Friendly, PDF & Email