Вер 202011
 

Шановні колеги!

28-го серпня,– Міжнародний День Права Знати. Це,– наш день! І ми маємо його гідно відзначити!

Вже 9-й рік поспіль The Freedom of Information Advocates Network (http://www.foiadvocates.net/) заохочує громадські організації всього світу відзначити Міжнародний День Права Знати і актуалізувати в своїх країнах проблематику Свободи інформації (http://www.foiadvocates.net/en/right-to-know-day-2011)

Україна тільки тільки двічі за весь цей час (http://www.foiadvocates.net/en/ukraine-2006 , http://www.foiadvocates.net/en/2010/266) Міжнародного Дня Права Знати.

Цей рік є роком, коли набув чинності Закон України “Про доступ до публічної інформації”. Час, що пройшов з з набуття чинності цим Законом приніс нам багато різноманітного досвіду та емоцій.

Закликаємо всі громадські організації України, які діють в сфері свободи інформації, 28-го серпня 2011 року провести прес-хвилю, присвячену Міжнародному Дню Права Знати! В рамках цієї прес-хвилі треба провести прес-конференції, круглі столи, дати інтерв’ю ЗМІ. Треба актуалізувати проблематику  свободи інформації, права громадян знати все, що не є державною таємницею, про діяльність влади.

ГІМЦ “Всесвіт” разом з Харківською правозахисною групою проведе у Харкові 28 серпня о 15:30 прес-конференцію, присвячену Міжнародному Дню Права Знати у інформаційному агентстві “ХАРЬКОВ-МОСТ” (http://most-kharkov.info/) на яку запрошує всіх небайдужих до Нашого Права!

Виконавчий директор ГІМЦ “Всесвіт”        Наталка Зубар.
20 вересня 2011 р.Print Friendly, PDF & Email

  2 коментарі to “Міжнародний День Права Знати — це наш день!”

  1. […] 28-го серпня,– Міжнародний День Права Знати. Це,– наш день! І ми маємо його гідно відзначити! (с) Наталка Зубар, 20 вересня 2011 року […]

  2. […] 28-го серпня,– Міжнародний День Права Знати. Це,– наш день! І ми маємо його гідно відзначити! (с) Наталка Зубар, 20 вересня 2011 року […]