Вер 072012
 

Принаймні так варто розуміти висловлювання пана Азарова, які наводить УНІАН:

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає, що ті, хто розголошує громадськості інформацію із засідання уряду, вчиняють посадовий злочин.

Як передає кореспондент УНІАН, про це М.Азаров сказав сьогодні в Донецьку на брифінгу, у відповідь на прохання журналістів прокоментувати той факт, що опозиція озвучила для громадськості стенограму недавнього закритого засідання уряду, де нібито прем’єр сказав, що ситуація в економіці погана. Прем’єр-міністр сказав, що не бачив цієї публікації, і що закритого засідання уряду не було. «Я не бачив цієї публікації. У нас не було закритого засідання уряду, наше засідання є завжди відкритим, на ньому присутня величезна кількість людей», – сказав М.Азаров. Проте при цьому прем’єр підкреслив: «Я тільки хотів би, щоб ви зробили певну знижку на те, що те, про що йдеться на засіданні уряду, призначене для членів уряду, і зовсім не призначене для того, щоб з цим знайомилася громадськість. І ті, хто це робить (дають інформацію громадськості) вчиняють посадовий злочин».

Фактично, пан Азаров стверджує, що засідання Уряду,– то така собі інтимна справа урядовців, до якої немає діла не-урядовцям, себто,– всім іншим громадянам України! А від так, інші громадяни мають право дійти думки, що урядовці на тих засідання роблять щось таке, про що соромно і сказати!Print Friendly, PDF & Email