Лип 132011
 

Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньооргнізаційних) та регуляторні акти Львівської ОДА, які не будуть офіційно оприлюднені у друкованому ЗМІ, будуть вважатися нечинними. Розпорядження голови ЛОДА з цього приводу має вступити в дію з 1 січня 2012 року.

Про це йшлося 13 липня під час публічного обговорення порядку оприлюднення актів ЛОДА.

Як повідомила заступник голови Львівської ОДА-керівник апарату Ольга Гузар, проект розпорядження голови ОДА про затвердження Порядку оприлюдення актів Львівської ОДА та набуття ними чинності розробили управління внутрішньої політики ОДА та експерти ГО ІПЦ «Наше право». Обговорення проекту документа триватиме до 13 серпня.

Начальник управління внутрішньої політики ЛОДА Ірина Романів зазначила, що розпорядження голови ЛОДА про затвердження Порядку вступить в силу з 1 січня 2012 року, оскільки передбачає наявність бюджетного фінансування.

Відповідно до проекту документа, нормативно-правові, регуляторні та правові акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних) ОДА мають бути оприлюднені в друкованому виданні – недержавному ЗМІ, з яким укладена відповідна угода, та на офіційному веб-сайті ОДА.

Головний спеціаліст відділу головного управління з питань внутрішньої політики Дмитро Посипанко повідомив, що видання, у якому будуть публікуватися акти ЛОДА, буде визначено конкурсом.

Представники громадських організацій позитивно оцінили ініціативу вдосконалити порядок оприлюднення актів ЛОДА та подали свої зауваження до проекту документа.

Як зауважила пресдавник центру «Наше право» Юлія Стасюк, оприлюднення актів ЛОДА не лише на офіційному сайті, а й у друкованих ЗМІ забезпечить можливість для всіх представиків громади можливість ознайомитися з документами.

Голова комісії з питань регуляторної політики і підприємництва при ЛОДА Олег Мацех зазначив, що оприлюднення актів унеможливить будь-які маніпуляції на рівні ОДА.

 

http://zik.ua/ua/news/2011/07/13/298380Print Friendly, PDF & Email