Тра 262015
 

Уряд розпочав створення Національної мережі мобільного зв’язку державних органів.

Розпорядженням №523-р затверджено план першочергових заходів з її створення на 2015 рік.

Зокрема, Держслужба спеціального зв’язку повинна вивчити можливість розгортання виробництва радіостанцій спеціального призначення.

Згідно з планом, у травні необхідно визначити потребу спеціальних користувачів в системах і засобах мобільного зв’язку, в червні – підготувати пропозиції щодо вибору технологічної платформи систем мобільного радіозв’язку для окремих груп спеціальних користувачів, продемонструвати пілотні проекти систем мобільного зв’язку спецпризначення, в липні – підготувати техзавдання на розробку ескізного проекту Національної системи мобільного зв’язку держорганів.

У серпні розпорядженням передбачено визначення обсягів і джерел фінансування заходів з проектування і впровадження цієї системи зв’язку, підготовку пропозицій щодо організації діяльності та взаємодії центральних органів виконавчої влади.

Держслужба спеціального зв’язку відповідальна за виконання плану, також будуть залучені Генштаб, МВС, СБУ, Держслужба з надзвичайних ситуацій, Держприкордонслужба, Міноборони, Нацгвардія, Управління держохорони, Мінфін і Мінекономіки.

Додамо, що необхідність спецзв’язку для держорганів обумовлена ​​в тому числі збройною агресією Росії проти України.

 

Джерело

 

* * *

Коментар ПЗ: Не «в тому числі», але,— «передусім!»Print Friendly, PDF & Email