Про портал

 

 

 

Портал “Право Знати” створив та підтримує

ГІМЦ “Всесвіт” — ВГО “Альянс Майдан”

Ми щиро вдячні

Програмі “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”

за підтримку впродовж створення та модернізації порталу

Запрошуємо громадські організації та засоби масової інформації до співпраці щодо висвітлення на сторінках сторінках “Право Знати” практики доступу до інформації, проблем, які виникають при реалізації права на отримання та розповсюдження суспільно-важливої інформації, пропозицій щодо покращення стану забезпечення права на отримання та розповсюдження суспільно-важливої інформації.

Всім зацікавленим у такій співпраці адміністрація сайту готова надати можливість самостійного розміщення власної інформації, а також інформації з інших джерел, яка стосується тематики сайту. Для отримання можливості, будь ласка, напишіть нам на електронну адресу pzadmin@stop-x-files-ua.org.

Якщо з якихось причин ви не можете самостійно розміщувати інформацію на сайті “Право Знати”, але вважаєте, що розміщення такої інформації є доцільним та корисним, будь ласка, надсилайте таку інформацію на електронну адресу pzinform@stop-x-files-ua.org.

Ви також завжди можете скористатись нашою контактною формою зв’язку з Адміністрацією та Радою порталу: https://stop-x-files-ua.org/?page_id=4506

Пропонуємо також ознайомитись з Історією кампанії “Право на Правду”, атакож залишити ваші враження, зауваження та побажання у Книзі відгуків.


Висловлюємо окрему подяку:
 

WordPress.org та всім авторам плаґінів — за двигун

M.P.C.R. ™ — за українізацію двигуна

AOE media GmbHdigitalnatureSayontan Sinha — за дизайн тем, які ми використовали

Сайту “Майдан”, Євгену Захарову та Харківській правозахисній групі — за те, що з них все й почалось

З повагою, адміністрація сайту “Право Знати”.