Січ 142012
 

Рівно рік тому, 13 січня 2011 року Президент України підписав Закон України про доступ до публічної інформації”. 10 травня 2012 року виповниться рівно рік, як цей закон діє. За цей час накопичений чималий досвід застосування цього закону у практиці неурядових громадських організацій України. Зокрема, тільки на порталі “Право Знати” зібрано 111 публікацій у серії Доступ до публічної інформації, хроніки.

Адміністрація порталу “Право Знати” (ГІМЦ “Всесвіт – Альянс “Майдан) пропонує колегам з неурядових громадських організацій України провести протягом лютого-квітня 2012 кампанію на відзначення першого року дії Закону України про доступ до публічної інформації”.

Мета кампанії: узагальнити досвід застосування Закону України про доступ до публічної інформації” у практиці неурядових громадських організацій України, виявити системні вади цього закону, підготувати пропозиції щодо змін та доповнень до цього закону та направити їх депутатам Верховної Ради України .

Запрошуємо колег з неурядових громадських організацій України та небайдужих громадян України до співпраці в рамках запропонованої кампанії!

Просимо висловлювати ваші думки, висновки, пропозиції та зауваження у коментарях до цієї публікації.Print Friendly, PDF & Email

  2 коментарі to “Річниця, чи роковини?”

  1. Настала пора, коли кожен із нас
    Постав перед вибором часу:
    До влади прийшли бандюки й брехуни,
    Наперсточники й свинопаси.

  2. […] від двадцяти до тридцяти годин».«Телекритика»* * *Те, до чого ми закликали колег, зробив Кабінет міністрів України. Та чи будуть ті […]