Вер 152011
 

З метою надання інформаційно-методичної допомоги з питань дотримання органами виконавчої  влади вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) Секретаріат Кабінету Міністрів України 16 вересня 2011 р. організовує проведення семінару для представників спеціальних структурних підрозділів або посадових осіб місцевих органів виконавчої влади, які уповноважені забезпечувати виконання Закону.

Представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції, Держкомтелерадіо, Служби безпеки України, Укрдержархіву нададуть детальні роз’яснення з актуальних питань доступу до публічної інформації, зокрема і для членів громадських рад при районних державних адміністраціях Автономної Республіки Крим, Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей, м. Севастополя.

На прикладі Управління забезпечення доступу до публічної інформації  Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України відбудеться презентація організації виконання Закону.

Також планується провести порівняльний аналіз надання відповідей на звернення громадян та задоволення запитів на інформацію, розглянути питання доступу до інформації з обмеженим доступом, проект Типової інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів та інших носіїв інформації, які містять службову інформацію.

Серед іншого буде заслухано аналітичний звіт: організація забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» (серпень – вересень 2011 року).

Захід відбудеться на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244534938&cat_id=244274130Print Friendly, PDF & Email