Чер 132012
 

13 червня 2012 року набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, повідомляє Інститут Медіа Права.

Зокрема, законом вносяться зміни до Закону України “Про доступ до публічної інформації”, а саме до статті 6, в якій частина шоста набуває такого змісту: “Не належать до інформації з обмеженим доступом відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, оформленої за формою і в порядку, що встановлені Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”, крім відомостей, зазначених у пункті 7 примітки додатка до цього Закону (форма Декларації)”.

Відповідно до примітки 7 Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеруне підлягають оприлюдненню і є інформацією з обмеженим доступом відомості щодо: “Реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта громадянина України, що зазначаються у позиціях 1 і 4 Декларації (інформація про декларанта та членів сім’ї); місцезнаходження об’єкта, що зазначаються у позиціях 2 Декларації (місце проживання) та 23–34 (земельні ділянки, житлові будинки, квартири, садовий (дачний) будинок, гаражі та інше нерухоме майно що перебуває у власності, оренді, на праві користування декларанта чи членів його сім’ї)”.

Нагадаємо, Закон України “Про доступ до публічної інформації” вступив в дію 9 травня 2011 року.

8 травня 2012 року журналісти та представники громадськості підбивали підсумки року після введення Закону “Про доступ до публічної інформації”. Вони оприлюднили 10 фактів, яких не дізнались українці за рік дії цього закону.

http://imi.org.ua/news/sogodni-vstupili-v-diyu-zmini-do-zakonu-pro-dostup-do-publichnoi-informatsiiPrint Friendly, PDF & Email