Лют 292012
 

Суддя Окружного адміністративного суду Києва Оксана Головань визнала протиправним недопуск журналіста Єгора Соболєва на засідання Київради. Це сталося ще у липні минулого року, коли Київрада планувала масово роздати землю. Єгору, який 15 років займається журналістикою, зокрема, очолює бюро журналістських розслідувань “Свідомо”, пояснили, що він надав недостатньо документів, щоб підтвердити журналістський фах.

“Юрист Київради пояснювала у суді, що ксерокопія квитка НСЖУ, надана журналістом, нечітка”, – розповів юрист Інститут масової інформації Роман Головенко, який відстоює інтереси журналіста. Він додав, що представниця Київради повідомила йому про намір оскаржити рішення судді Головань.

У серпні Соболєв та Головенко підготували проект спрощених правил акредитації журналістів та передали його секретарю Київради Галині Герезі. Після трьох місяців чекання вони звернулися до Окружного адміністративного суду Києва з  метою припинити практику, коли у Київраді вимагають від журналістів забагато паперів задля допуску до засідань, що суперечить новому закону “Про інформацію”. Їхнє прохання скасувати надмірні вимоги виокремлено в окрему справу, яку розглядає суддя Костянтин Винокуров.Print Friendly, PDF & Email

  1 коментар to “Суд визнав протиправним недопуск до Київради”

  1. Добра новина!