Кві 182012
 

19 квітня, четвер — Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (площа Свободи, 4), головний корпус, аудиторія 5-62. Початок о 11:40

Хочете користуватися архівами КГБ? Спитайте нас, як

Як дізнатися, хто співпрацював із КГБ? Де знайти відомості про родичів, засуджених у часи СРСР? Як правильно написати запит?

Усіх зацікавлених отримати відповіді запрошуємо на презентацію довідника «Право на правду. Практичний порадник із доступу до архівів».

Питання до обговорення:

  1. Використання документів комуністичних спецслужб: закордонний досвід.
  2. Доступ до архівів України: огляд нормативної бази та проблемні питання.
  3. Аналіз законодавства доступу до архівів спецслужб тоталітарних режимів в Європі та законодавчих актів в архівній галузі України.

Присутні отримають безкоштовний примірник практичного порадника.

Ознайомитися з текстом порадника в електронному форматі можна тут: http://cdvr.org.ua/sites/default/files/archive/posibnyk_pravo_na_pravdu.pdf

Захід відбудеться в рамках проекту Центру досліджень визвольного руху «Доступ до архівів як право на суспільну пам’ять» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Інформаційні партнери проекту: інтернет-видання «Історична правда», портал «Право знати», Центр інформації про права людини, www.platfor.ma.

Партнери: Центр правових та політичних досліджень «Сім», Харківська правозахисна група, Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», Львівський національний університет ім. І. Франка

Контактна особа: o.frankivska@gmail.com, +380 97 791-07-52Print Friendly, PDF & Email