Тра 202015
 

У школі №170 з'явився музей, присвячений єврейським жінкам Музей «А ідіше маме», присвячений єврейським жінкам, був відкритий 15 травня в Харківській спеціалізованій школі №170.

Матеріали для музею були зібрані вчителями, учнями та їхніми батьками. У процесі підготовки вивчалися історичні довідки, біографії, творчі та трудові шляхи багатьох єврейських жінок. Експозиції музею розповідають про цілі і велику роль жінки з біблійних часів і до наших днів у становленні нації, збереження народу в дні випробувань та історичних катаклізмів, а також про жінок, які зробили внесок у розвиток світової культури, історії, науки, політики, спорту і жінок-воїнів, які наблизили Перемогу у Другій світовій війні.

У відкритті музею взяли участь голова Адміністрації Київського району Неллі Казанжієва, головний рабин Харкова та області Мойше Москович з дружиною, голова ради директорів концерну «АВЕК» Борис Фельдман з дружиною та ін.

Під час церемонії відкриття члени учнівського самоврядування «Кнесет» підготували і провели оглядову екскурсію за матеріалами музею «А ідіше маме», а також показали концертну програму.

 

ДжерелоPrint Friendly, PDF & Email