Сер 022011
 

Уряд США за ініціативи президента Барака Обами анонсує нову програму, яка буде направлена на прозорість урядової інформації для американського суспільства.

 

Барак Обама (Barack H. Obama) завжди позиціонував себе як прихильник ідей відкритості та прозорості інформації – з першого дня свого президентства наголошуючи на необхідності створення уряду, який буде повністю підзвітний громадянам та оприлюднюватиме урядову інформацію оперативно і «без купюр».

 

У рамках цієї ідеї прес-служба Білого дому оголосила про створення нового проекту  під назвою «Урядова відповідальність та Рада з питань прозорості інформації» – GATB (Government Accountability and Transparency Board).

 

Обама наголошує, що серед проблем нинішнього американського уряду значне місце посідає шахрайство та та тіньове використання урядових коштів. Адміністрація президента тривалий час аналізувала подібні тіньові процеси, «вивчаючи всі уроки», і використовуючи всі інструменти, якими необхідно володіти успішному демократичному уряду 21 століття. Зокрема, президент США оголосив про свої наміри використовувати для контролю за бюджетними витратами всі передові IT-технології.

 

Очолить GATB Ерл Девіані (Earl Devaney), який разом зі своєю командою оголосив про намір негайно зайнятися розробкою конкретних тез втілення ідей проекту у життя.

 

За матеріалами прес-служби Білого дому

 

http://osvita.mediasapiens.kiev.ua/material/3001Print Friendly, PDF & Email